Google İsmini Kullanan Dolandırıcılar Dikkat

Merhaba son zamanlarda Google arıyoruz işletmeniz yanlış veya yayından kaldırılacak veya şu kadar ücret karşılığında bir sene yayında kalın veya Google size şu kadar reklam hediyesi var gibi söylemlere inanmayın. Bunlar dolandırıcı işte size kanıtları.

Google sizi arayıp ücret istemez

Sizler için internette bu konu hakkında farklı kişilerin paylaştığı videolar var izleyin daha iyi anlayacaksınız.

Sakın Dolandırılmayın

Bu tür firmamlar devamlı farklı kişiler tarafından aranarak 300 TL , 500TL vb. tutarlarla sizleri yıllık yenileme ücreti altında dolandırırlar. Google benim işletmem hizmeti ücretsizdir. Google sizden bunun için para almaz.

Sadece Google Benim işletmem için yapmıyorlar Google Reklamlar olan Ads ismini kullanarak size 250 TL 400TL vb hediye çeki geldi diyerek sizleri dolandırmaya çalışıyorlar

Google Ads (Google Adwords Reklamlar) sizi arayarak hediye çeki vermez.

Örnek videoları izleyelim sizde görün Google adını kullanarak insanları nasıl tuzağa düşürmeye çalışıyorlar.

Google Ads yani eski adı Adwords dolandırıcıları neyden para kazanıyor. Sizi arıyorlar Google arıyorlarmış gibi reklam verdiğiniz gmail hesabına ulaşım yetkisi istiyorlar siz bu yetkiyi verdiğiniz de sizin kredi kartını tanıttığınız reklam hesabından sizi çıkartıyorlar ve bir daha giremiyorsunuz.

Google Reklamlardan Hediye Kuponu Sadece Mail Olarak Gelir. Aramazlar.

Google reklam dolandırıcıları diye Google arama yapın bir sürü şikayet çıkar dolandırılanlar ne yapacaklarını soruyorlar. Sakın bu tuzaklara düşmeyin.

Hala size bu paylaşımlar yeterli değilse daha ne diyeyim. Dikkat edelim lütfen. Google ismini kullanan dolandırıcıların yalanlarına inanmayın.